רכב מסחרי ליסינג

הדבר הראשון שצריך לדעת על רכב מסחרי זה שעל פי ההגדרות הוא יכול להגיע למשקל של עד 3.5 טון, כיוון שכשהוא עובר את המשקל הזה הוא כבר נחשב למשאית. בקטגוריה הזאת נכללים רכבים כמו:

- טנדרים

- ספארי

- וואנים וכדומה

ליסינג שרכב מסחרי דומה בשיטה לליסינג לרכב פרטי, כי למעשה מדובר על אותה התנהלות בדיוק: הלקוח בוחר איזה רכב הוא רוצה והוא גם בוחר לכמה חודשים הוא רוצה את הליסינג.

כל היתרונות של שיטת הליסינג

יש אנשים שעובדים בשיטת הליסינג לרכב המסחרי כי זה יוצא להם הרבה יותר נוח וכלכלי מאשר לקנות רכבים. בכל חברה שיש בה שימוש ביותר מרכב אחד זה אומר שנעשים בה גם הרבה מאוד קילומטרים בכל יום. משמעות הדברים היא שאלה רכבים שבסופו של דבר יהיה קשה למכור אותם ולכן שיטת הליסינג יכולה להיות מעניינת כל כך.

איזה רכב לבחור?

כשמדברים על ליסינג מסחרי צריך לשים לב שאפשרויות הרכבים רבות, כך שמאוד כדאי לבדוק את הנושא הזה לעומק. איזה רכב דרוש לביצוע המשימה? האם הוא צריך להיות עם אפשרות קירור או עם תנאים מיוחדים אחרים? כל הדברים האלה יוכלו להשפיע על בחירת הרכב המתאים ביותר ובהחלט שווה לבדוק את הנושא הזה לעומק. רק כך ניתן יהיה לבחור בסופו של דבר את הרכב המתאים ביותר.

זקוקים לשירותי ליסינג לרכב מסחרי? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברה תוכלו לקבל שירותי ליסינג לכל הרכבים המסחריים שיוכלו לשמש אתכם ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

פרטי תקשורת

נייד: 052-5994505

טל: 04-6769298

פקס: 04-8582442

כתובת: עפולה החשמל 4 ש.ישראל

יצירת קשר